اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: کاهش ۴۴درصدی جابجایی مسافران در کرمانشاه اخبار - کاهش ۴۴درصدی جابجایی مسافران در کرمانشاه بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/07/04
کاهش ۴۴درصدی جابجایی مسافران در کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از کاهش 44 درصدی سفرهای بین شهری استان در پنج ماهه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مهندس فریبرز کرمی گفت: جابجایی بیش از 884 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل برون شهری استان در پنج ماهه امسال در قالب بیش از 112 هزار و 500 سفر یاد کرد و گفت: در این مدت کاهش 32 درصدی سفرها و کاهش 44 درصدی جابجایی مسافران را نسبت به سال گذشته شاهد بوده‌ایم.

وی بیشترین سهم جابجایی مسافرین با جمعیت حدود 380 هزار نفری را مربوط به مینی‌بوس‌ها دانست و ادامه داد: سهم اتوبوس‌ها از جابجایی مسافرین برون شهری 217 هزار نفر و سهم خودروهای سواری بیش از 287 هزار نفر بوه است.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، بیشترین میزان کاهش جابجایی با سهم 51 درصدی مربوط به مینی‌بوس‌ها بوده است.

کرمی از فعالیت 870 دستگاه خودرو سواری، 762 دستگاه مینی‌بوس و 198 دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل برون شهری استان کرمانشاه یاد کرد و ادامه داد: این خودروها در قالب 67 شرکت تعاونی مسافری فعالیت دارند.

وی اشاره‌ای هم به دلیل کاهش جابجایی مسافران داشت و خاطرنشان کرد: شرایط بیماری کرونا و کاهش سفرهای غیرضروری مهمترین دلیل این موضوع بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل برون شهری هم خبر داد و اضافه کرد: ضدعفونی تمام خودروها به صورت مستمر انجام می‌شود و استفاده از ماسک برای همه مسافرین الزامی است.


#راهبران_کرمانشاه 

#راهداری_حمل_نقل_جاده_ای 

#مسافر 

#حمل_نقل_مسافر ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"