اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: تردد بیش از ۹۰۲ هزار مسافر در جاده های کرمانشاه اخبار - تردد بیش از ۹۰۲ هزار مسافر در جاده های کرمانشاه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/07/04
مدیرکل راهداری استان کرمانشاه خبر داد: 
تردد بیش از ۹۰۲ هزار مسافر در جاده های کرمانشاه

​‍ کرمی، گفت: ۹۰۲ هزار و ۸۶۸ مسافر شامل مسافران درون استانی و برون استانی در جاده های کرمانشاه تردد داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۴ هزار و ۵۲۹ سفر اعم از ۷۰ هزار و ۲۸۸ سفر درون استانی و ۴۴ هزار و ۲۴۱ سفر برون استانی در سطح استان کرمانشاه به ثبت رسیده است. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: همچنین ۹۰۲هزار و ۸۶۸ مسافر شامل ۴۷۳هزار و ۲۸مسافر درون استانی و ۴۲۹هزار و ۹۸۴ مسافری برون استانی در سطح استان کرمانشاه تردد داشته‌اند.

وی تصریح کرد: ۳۰۱هزار و ۹۸۷ مسافر ورودی به استان و ۴۲۹هزار و ۹۸۰ مسافر خروجی از استان داشته‌ایم.

این مسئول شمار مسافران جابجا شده داخل استان را ۴۷۳ هزار و ۲۸ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۱۳ شرکت و موسسه فعال مسافری، سواری برون شهری و ۲۵ شرکت و موسسه فعال مسافربری مینی بوس رانی در سطح استان کرمانشاه وجود دارد.

وی شمار شرکت و موسسات فعال مسافری اتوبوسی در استان کرمانشاه را ۳۲ و شرکت ها و موسسات فعال مسافری را ۶۷ واحد اعلام کرد.

کرمی خاطرنشان کرد: ۱۶ پایانه مسافری عمومی فعال و سه پایانه مسافری خصوصی در سطح استان کرمانشاه وجود دارد و همچنین تعداد مراکز طب کار در استان چهار مرکز است.

شهروندان عزیز برای اطلاع از آخرین وضعیت محور های مواصلاتی، ارسال شکایات، پیشنهادات و... میتوانند با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه های استان و کشور تماس گیرند.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"