اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: مراجعه بیش از ۱۶ هزار ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان کرمانشاه اخبار - مراجعه بیش از ۱۶ هزار ناوگان سنگین به مراکز... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/05/18
۱۶ هزار و ۳۶۴ دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان مراجعه کرده اند.
مراجعه بیش از ۱۶ هزار ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان کرمانشاه

 بهگزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه ،مهندس فریبرز کرمی گفت: ۶ مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان فعال می باشد.

وی تعداد مردودی خودروهای مراجعه شده را ۲۱۱ مورد عنوان کرد و گفت: این خودروها پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه  گفت: از ۱۶ هزار و ۳۶۴دستگاه ناوگان سنگین مراجعه  شده در ۴ ماه گذشته به مراکز معاینه فنی استان ۱۰ هزار و ۱۰۰ دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

مهندس کرمی در پایان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی رانندگان سخت کوش از آنان خواست با جدیت تمام مسایل فنی و ایمنی را رعایت کنند و با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی از سلامت خودروی خود مطلع شوند و می توانند کمک موثری به شهر و استان در راستای کاهش و جلوگیری از آلودگی هـوا و تصادفات داشته باشند.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"