اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: تشکیل پرونده تخلف برای ۴۴ شرکت حمل کالا و مسافر در کرمانشاه اخبار - تشکیل پرونده تخلف برای ۴۴ شرکت حمل کالا و... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/05/18
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه مطرح کرد:
تشکیل پرونده تخلف برای ۴۴ شرکت حمل کالا و مسافر در کرمانشاه

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تشکیل ۴۴ پرونده تخلف برای شرکت‌های حمل کالا و مسافر در این استان خبر داد.

بهگزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: در نیمه نخست امسال ۴۴ پرونده تخلف تشکیل و برای رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر به کمیسیون ماده ۱۲ ارجاع شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: همچنین علاوه بر صدور ۵۶ کارت هوشمند رانندگان مسافری، یک هزار و ۲۸۹ کارت هوشمند رانندگان توسط انجمن صنفی رانندگان اتوبوس بین شهری تمدید شده است.

این مسئول از صدور چهار کارت هوشمند ناوگان مسافری توسط انجمن صنفی رانندگان اتوبوس بین شهری و ایجاد تغییر برای ۱۱۱ کارت هوشمند مسافری خبر داد.

کرمی بیان داشت: جلساتی به منظور بررسی پرونده متقاضیان تاسیس شرکت‌های مسافربری و ثبت تخلفات شرکت‌ها و رانندگان در سیستم ثبت تخلفات و ارجاع به واحد حقوقی جهت طرح در کمیسیون های مربوطه تشکیل شد.

وی از تشکیل سه جلسه جهت انجام وظایف کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی خبر داد و گفت: علاوه بر تشکیل جلسه ماهیانه کارگروه سطح ارتقا، ۱۱۹ جلسه کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ نیز در نیمه نخست امسال تشکیل شد.

۷۹ مورد تخلف رانندگان و شرکت‌ها به پلیس گزارش شده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ۷۹ مورد تخلفات رانندگان و شرکتها در قالب ارسال گزارشات پلیس راه گزارش شده، گفت: همچنین ۲۸ مورد گزارش تخلفات رانندگان و شرکتها از طریق نیروهای اداره مسافر  و ۵۱ مورد شکایت مردمی ارسال شده است.

این مسئول از انجام ۸۵ مورد مکاتبات اداری خبر داد و عنوان کرد: ۷۱ مورد مکاتبه جهت تعویض پلاک ناوگان مسافر و ۴۹ مورد تکمیل فرم و انجام تغییر کاربری کارت هوشمند انجام شده است.

کرمی با اشاره به تهیه گزارشات ارائه شده در جلسات، بررسی و رسیدگی به شکایات مردمی و مسافرین و به نتیجه رساندن آنها نیز ادامه داد: آشنایی مسافران به حقوق و وظایف خود از طریق تهیه و توزیع تراکتها و نصب بنر در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: کنترل های لازم درزمینه ارائه خدمات مطلوب به مسافران، فروش اینترنتی بلیط ناوگان عمومی و اعمال تخفیف جهت استفاده کنندگان از این روش خرید بلیط از دیگر اقدامات انجام شده در ۶ ماهه اول امسال بوده است.

انجام ۶۰ مورد بازدید برای نظارت بر نحوه فعالیت شرکت‌ها و ناوگان مسافری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از انجام ۶۰ مورد بازدید به منظور نظارت بر نحوه فعالیت شرکتها و ناوگان مسافری، تشکیل دو جلسه با ارگان های ذی ربط به منظور آمادگی انجام سفرهای نوروزی و بررسی وضعیت پایانه ها و دفاتر شرکتهای مسافری و اقدام جهت بهبود و اصلاح وضعیت موجود خبر داد.

کرمی خاطرنشان کرد: تعداد صورت وضعیت های صادره در ۶ ماهه اول امسال بیش از ۲۰۵ هزار مورد بوده که از این تعداد بیش از ۲۶ هزار صورت وضعیت اتوبوسی، بیش از ۲۲ هزار صورت وضعیت دربستی و بیش از ۱۵۶ هزار  صورت وضعیت مینی بوسی وسواری بوده است.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"