اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از پروژه‌های عمرانی محور کرمانشاه به خسروی بازدید کرد اخبار - معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/05/18
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از پروژه‌های عمرانی محور کرمانشاه به خسروی بازدید کرد

​مهندس حیدر مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از پروژه‌های عمرانی محور کرمانشاه به خسروی در راستای تردد زوار اباعبدالله الحسین(ع) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ،فریبرز کرمی در این بازدید با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر کرمانشاه به خسروی گفت: آسفالت مسیر برگشت کرندغرب به خسروآباد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه محور قصرشیرین به سرپل‌ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال نیز به پایان رسیده است عنوان کرد: جاده ریخک به قصرشیرین نیز به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۵میلیارد ریال در حال انجام است و این در حالی است که هنوزحدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به این محور تخصیص داده شده است .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: برای اصلاح مسیر عین‌الکش به طول ۴۰۰ متر ۱۵۰ تن آسفالت گرم استفاده شده است.

مهندس کرمی در ادامه افزود معاون محترم راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در ادامه سفر به استان کرمانشاه از پایانه مرزی خسروی بازدید به عمل آورد .در این بازدید مشاور  استاندار کرمانشاه حاج جعفر همتی و فرماندار قصر شیرین وی را همراهی کردند 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"