اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: تابلوهای مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه بازسازی می‌شوند اخبار - تابلوهای مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/05/20
تابلوهای مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه بازسازی می‌شوند

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به به‌روزرسانی اپلیکیشن از غرب تا کربلا برای اربعین امسال گفت: تابلوهای مسیر راه کربلا نیز به منظور جهت‌نمایی مناسب بازسازی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی با اشاره به اقدامات برنامه‌ریزی شده در حوزه روابط عمومی‌ها و چگونگی نحوه خدمات در ایام اربعین اظهار داشت: با توجه به تهیه اپلیکیشن از غرب تا کربلا محتوی اطلاعات لازم برای زائران و لزوم به روزرسانی آن با اعتبار اهدایی ستاد انجام و در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

مهندس کرمی با بیان اینکه مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه به عنوان دبیر شورای روابط عمومی غرب کشور انتخاب شده است گفت مقرر شده تمامی موارد تبلیغی و طرح‌های مورد استفاده در ایام اربعین ظرف مدت یک هفته در قالب لوح فشرده به دبیر شورا ارائه شود و بروشور نقشه راهنما و هر گونه بنر اطلاع‌رسانی با متن زیرنویس موضوعات با عنوان شورای روابط عمومی منطقه غرب کشور تهیه می‌شود.

کرمی با اشاره به اینکه اطلاعات لازم توسط روابط عمومی‌ها کسب و از طریق رادیو اربعین منعکس شود گفت: هماهنگی لازم با شبکه خبر در صدا و سیمای مراکز استان‌ها اخذ آنتن توسط ستاد مرکزی فراهم شود.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات مناسب در نمازخانه و مجتمع‌های خدماتی رفاهی از اکنون مقوله نظارت بر این اماکن آغاز و نسبت به اصلاح موارد ضعف اقدام و بنر محتوی شماره تماس و ارسال انتقادات و پیشنهادات برای مخاطبین نصب می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه عنوان کرد: مقرر شده نسبت به بازسازی تابلوهای مسیر کربلا اقدام شود تا علاوه بر جهت‌نمایی از کیفیت لازم برخوردار شوند.

مهندس کرمی از تهیه کلیپ و مستندسازی تصویری از چگونگی رفت و برگشت زائران در ایام اربعین در استان‌ها خبر داد و گفت: پک تبلیغی مناسب حاوی لیوان با شعار ایمنی، کلاه‌سربند و غیره جهت توزیع بین زائران تهیه می‌شود.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"