اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: جابجایی بیش از 3 میلیون مسافر توسط ناوگان برون شهری کرمانشاه اخبار - جابجایی بیش از 3 میلیون مسافر توسط... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/04/06
جابجایی بیش از 3 میلیون مسافر توسط ناوگان برون شهری کرمانشاه

​   مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه از جابجایی بیش از 3 میلیون مسافر توسط ناوگان    برون شهری استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرزکرمی اظهار داشت:امسال سه میلیون و 200 هزارنفر توسط ناوگان حمل و نقل برون شهری استان کرمانشاه جابجا شده اند.
وی تعداد سفرهای انجام شده در این مدت را بیش از 313  هزار سفر اعلام کرد که از این تعداد حدود 42 هزار سفر توسط اتوبوس و مابقی توسط سواری ومینی بوس انجام شده است .
مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان  کرمانشاه مسیری که در این سفرها طی شده را نیز بالغ بر 58 میلیون کیلومتر برآورد کرد .
مهندس کرمی این نکته را نیز یادآور شد که در این مدت بیش از 26 هزار مورد سفر دربستی و 102 سفر بین المللی در پایانه های استان به ثبت رسیده است  و در سال جاری تاکنون نیز 105 کارت هوشمند برای   رانندگان  صادر و1972 کارت هوشمند تمدید شده است .

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"