اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: بیشترین نقاط حادثه ساز استان در محور سنقر- بیستون و سنقر-کامیاران قرار دارد اخبار - بیشترین نقاط حادثه ساز استان در محور سنقر-... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/04/06
بیشترین نقاط حادثه ساز استان در محور سنقر- بیستون و سنقر-کامیاران قرار دارد

​کرمی گفت:  باتوجه به شناسایی حدود 102نقطه حادثه ساز در محورهای استان به این نتیجه دست یافتیم که مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:محور سنقر- بیستون و سنقر- کامیاران دارای بیشترین نقاط حادثه ساز دربین محورهای استان کرمانشاه می باشد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز محور سنقر- کامیاران با چهار نقطه  و محور سنقر- بیستون با سه نقطه بیشترین نقاط حادثه ساز  را بین محورهای مواصلاتی استان دارند .
وی افزود: از این102 نقطه تاکنون14  نقطه عملیات اصلاحی آن بطور کامل انجام و همچنین در این نقاط اصلاح هندسی، آشکار سازی وآرام سازی ترافیک با استفاده از علائم ایمنی صورت گرفته است .
کرمی در ادامه اظهار داشت: اصلاح نقاط حادثه ساز در 9   نقطه دیگر نیز در حال اجرا است که  در محورهای جوانرود- روانسر،  کرمانشاه-اسلام آبادغرب،اسلام آبادغرب-کرمانشاه و با لعکس  روانسر -پاوه ، اسلام آباد غرب -قلاجه وکنگاور-اسد آباد       می باشد .
وی در پایان تعداد نقاط حادثه خیز باقی مانده که نیازمند اصلاح است را 64  نقطه اعلام کرد وگفت :با رایزنی های انجام گرفته و در صورت تأمین اعتبار،اصلاح این نقاط نیز در آینده آغاز خواهد شد.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"