اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: آماده باش زمستانی راهداری با بیش از 8 هزار کیلومتر در محورهای استان اخبار - آماده باش زمستانی راهداری با بیش از 8 هزار... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/04/26
آماده باش زمستانی راهداری با بیش از 8 هزار کیلومتر در محورهای استان

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آمادگی راهداری برای فصول زمستان در محورهای استان خبر داد و گفت:8 هزار کیلومتر از راه های استان زیر پوشش طرح آماده باش زمستانی می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرزکرمی ضمن تأیید خبر فوق افزود:باتوجه به نزدیک شدن فصل سرما،ازآمادگی راهداری برای پوشش جاده های استان 35  راهدارخانه  ثابت و 8 راهدارخانه موقت در محورهای استان آماده باش هستند.
وی خاطر  نشان کرد در مجموع 49 اکیپ راهداری و  برف روبی در قالب عملیات راهداری زمستانی برای فصل زمستان پای کار هستند.
کرمی بیان کرد:554 نفر نیروهای پای کار و 385 دستگاه ماشین آلات راهداری نیز در  این ایام آماده به کار هستند که  این ماشین آلات شامل: شامل گریدر،لودر،بولدوزر،کامیون تیغه دار ،کامیون نمک پاش، برف روب برفخور و... است.
وی اظهارکرد:آغاز شروع طرح زمستانی از 15 آذر97 تا 25 فروردین ماه سال آینده می باشد و افزود:تمام این امکانات و نیروها،8 هزار و 27 کیلومتر راه استان در بخش های اصلی،فرعی و روستایی را تحت پوشش قرار      می دهند.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"