اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: زیرساخت‌های پایانه مرزی "خسروی" برای اربعین آماده است اخبار - زیرساخت‌های پایانه مرزی "خسروی" برای اربعین... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/01/04
مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه:
زیرساخت‌های پایانه مرزی "خسروی" برای اربعین آماده است

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از آمادگی کامل مرز زمینی خسروی جهت پذیرایی از وار اربعین حسینی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، بهمن خسروانی با بیان اینکه امسال آمادگی کامل در پایانه مرزی خسروی برای بازگشایی این مرز وجود دارد، اظهار کرد: اقدامات  لازم جهت پذیرایی از زائرین در ایام اربعین صورت گرفته و تمامی زیرساخت‌های لازم در این پایانه  برای بازگشایی احتمالی این مرز در ایام اربعین فراهم شده است.

به گفته این مقام مسئول، با زیرساخت‌هایی که در مرز خسروی فراهم شده پیش بینی میشود روزانه در ایام اربعین پذیرای حدود 50 هزار زائر باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در خصوص اقدامات صورت گرفته در این پایانه طی امسال اقدامات قابل توجهی انجام شده که از مهمترین آنها می‌توان به افزایش گیت‌های مسافری از 12 کاربر به 58 کاربر اشاره کرد.

وی تاکید کرد: تعداد سرویس‌های بهداشتی این منطقه نیز از 100 چشمه به بیش از 200 چشمه افزایش یافت.همچنین تامین روشنایی محوطه و زیباسازی و رنگ‌آمیزی آن، تامین آب شرب مورد نیاز زوار، افزایش مخازن آب آشامیدنی از 25 هزار لیتر به 100 هزار لیتر و ... را از دیگر اقدامات انجام شده یاد کرد.

خسروانی اظهار کرد: همچنین سال گذشته روکش آسفالت مسیر قصرشیرین به خسروی نیز به طول 30 کیلومتر در مسیر رفت و برگشت با هدف تسهیل در تردد و جابجایی زائرین انجام شد.

به گفته این مقام مسئول با نزدیک شدن ایام اربعین در ماه‌های آینده در صورت نیاز اقدامات لازم مانند بهبود راه دسترسی، نصب علائم و تابلو در راه‌ها و ... نیز انجام خواهد شد.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"