اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه های مرزی استان کرمانشاه اخبار - بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/01/04
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه :
بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه های مرزی استان کرمانشاه

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان خبرداد. 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمانشاه، مهندس بهمن خسرواني گفت: در ادامه بازدید مهندس حسن نیا معاون محترم وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از محور های استان، وضعیت پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود:  با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه مرز خسروی در امر جابجایی زوار اربعین حسینی  و مرز زمینی پرویزخان در امر ترانزیت واردات کالای کشور ، مهندس سالاری معاونت عمرانی استانداری و فرماندار شهرستان قصرشیرین در معیت رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از وضعیت فعلی و آمادگی این 2 پایانه بازدید میدانی بعمل آوردند.

خسروانی گفت:معاون وزیر و رئیس سازمان با هدف رفع نواقص و کاستی های موجود در پایانه ها شخصا "وضعیت  این پایانه های مرزی را مورد بررسی قرار داد و تصریح کرد: در آستانه فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و شروع تردد زوار اربعین حسینی آمادگی پایانه مرزی خسروی جهت خدمات رسانی شایسته  از زائرین مورد ارزیابی  قرار گرفت  و شایان ذکر است که تمامی اقدامات لازم در راستای ارتقای کیفی خدمات دهی به مسافرین از جمله افزایش  منابع آب آشامیدنی،گیت های مسافری و چشمه های بهداشتی، ترمیم و بهسازی سیستم نوری و روشنایی داخلی، فضا سازی و زیبا سازی محوطه این پایانه صورت گرفته ، بطوریکه پیش بینی می گردد در صورت بازگشایی این مرز در سال جاری ظرفیت پذیرش روزانه 50 هزار زائر امکان پذیر می باشد.

معاون وزیر و رئیس سازمان همچنین با اشاره به جایگاه مرز پرویزخان در امر ترانزیت داخلی کالا به کشور گفت: خوشبختانه در حال حاضر مشکل خاصی در این پایانه ها وجود نداشته و این پایانه همچنان با اختصاص 16 درصد از حجم کل ترانزیت ورودی بعد از مرز شهید رجایی جایگاه دوم کشور را دارد.

مهندس حسن نیا در خاتمه ضمن ابراز رضایت از وضعیت پایانه های زمینی این استان ،اظهار امیدواری کرد که امسال بتوانیم خدمتگزار و میزبانی  شایسته برای مسافرین به ویژه زائرین اربعین حسینی با شیم.​


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"