اداره کل راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي استان کرمانشاه : اخبار: برخورد با 44 مورد تجاوز به حریم راه در استان از ابتدای امسال اخبار - برخورد با 44 مورد تجاوز به حریم راه در استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1397/11/03
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه:
برخورد با 44 مورد تجاوز به حریم راه در استان از ابتدای امسال

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از جمع آوری و برخورد با 44 مورد تجاوز به حریم راه از ابتدای امسال تاکنون در استان خبرداد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمانشاه، بهمن خسرواني گفت: در پي لزوم كنترل و ایمن سازی حاشیه و حریم راه ها در سال جاری،مجموعا" 44 مورد برخورد و رفع تصرف تجاوز به حریم راه ها توسط این اداره کل انجام گردیده که اغلب این موارد مربوط به شهرستان های روانسر،هرسین ،کنگاور و تعدادی نیز در کرمانشاه صورت گرفته است.
وی افزود:از مجموع اقدامات صورت گرفته تعداد 11 مورد به شهرستان روانسر اختصاص داشته که 3 مورد آن به ساخت و ساز غیر مجاز و با تخریب بنا همراه بوده است و باقی موارد شامل فنس کشی،نصب تابلو،احداث حوض،درختکاری و دایر کردن سیاه چادر بوده است.
خسروانی همچنین از 19 مورد تخریب در حوزه راه های شهرستان هرسین خبرداد و گفت: اغلب تخریب های این شهرستان به مواردی نظیر:نصب تابلوهای غیر مجاز،دست فروشی, فنس کشی باغات، ریختن زباله در حریم راه ها،ایجاد کپر و اتاقک های چوبی جهت فروش صیفی جات و پی کنی در حریم راه ها بوده و گفتنی است که آخرین تخریب صورت گرفته مربوط به احداث یک باب چایخانه سنتی در محور بزرگراه روبروی پلیس راه کرمانشاه- همدان بوده است.
وی ضمن اشاره به 10 مورد برخورد با متجاوزین حریم در مرکز استان افزود:جمع آوری دست فروشان،فنس کشی غیرمجاز، تخریب و قلع و قمع دیوارکشی بناها با قدمت بالا از جمله دیگر اقدامات این اداره محسوب می شود ضمن اینکه 4 مورد قلع و قمع باغ، استخر و ... نیز طی بازه زمانی مذکور در شهرستان کنگاور انجام گرفته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در خاتمه اهمیت ایمن سازی حریم راه ها و تأثیر بسزای آن در کاهش آسیب ها و مخاطرات حوادث جاده ای  را یادآور شد و به متخلفین هشدار داد که با هرگونه تجاوز به حریم راه مطابق قانون به جد برخورد می گردد.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان کرمانشاه میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"